Jak to działa?

Jakie korzyści dla e-commerce przynosi fulfilment?

Wbrew pozorom, przypływ wielu nowych klientów zainteresowanych ofertą Twojego serwisu może spowodować niemałe kłopoty. Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia to bowiem czynnik o niebanalnym znaczeniu, jeśli chodzi o zadowolenie klientów. Bez sprawnie działającej logistyki trudno rozwijać Ci będzie internetowy biznes, a inwestowanie w nowoczesne przestrzenie magazynowe generuje duże koszty. Na szczęście nasza firma oferuje rozwiązanie tego problemu, czyli fulfilment – kompleksową obsługę dla e-commerce.

Usługi logistyczne dla sklepów internetowych

Rozwiązanie, jakim jest outsourcing logistyczny usług magazynowych dla branży e-commerce polega na przejęciu obowiązków związanych z przechowywaniem towarów oraz realizacją zamówień złożonych online. Wówczas Ty, jako właściciel sklepu internetowego, możesz się skupić na prowadzeniu biznesu, a my zajmiemy się resztą – kompletowaniem, pakowaniem, weryfikacją i wysyłką zamówienia do klienta. To właśnie te kompleksowe działania, prowadzone na dużą skalę przez naszą firmę, kryją się pod nazwą “fulfilment”.

Fullfilment = korzyści:

 • Obsługa Twoich wysyłek znajduje się w rękach prawdziwych profesjonalistów z wiedzą i doświadczeniem w swojej dziedzinie;
 • Dzięki usługom dodatkowym możemy przywrócić wartość Twoich produktów poprzez dokonywanie drobnych napraw (szycie, pranie,).
 • Oszczędzacie czas przeznaczony na realizację zamówień.
 • Przesyłki trafiają bardzo szybko do klienta – nawet na następny dzień.
 • Zyskujesz niższy koszt materiałów do pakowania.
 • Nie musisz obawiać się szczytów sprzedażowych.
 • Oszczędzasz ze względu na brak konieczności zakupu oprogramowania obsługującego procesy logistyczne.
 • Nie musisz zatrudniać pracowników, których zadaniem jest realizacja zamówień i obsługa magazynu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o potencjalnych korzyściach i formie współpracy z naszą firmą?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

  Liczba paczek miesięcznie*

  Oświadczam, że zapoznałam/em się i akceptuję Politykę prywatności serwisu forceful.eu*